30 / 06

IJsselhotel sponsort HSV the Eagles

Het IJsselhotel, Deventer’s mooiste en meest bekende hotel, is de kersverse sponsor van HSV the Eagles! Het IJsselhotel, onderdeel van Sandton Hotels, heeft een heel mooi en groot doek laten plaatsen (zie foto) op het Eagles terrein aan de Nico Bolkensteinlaan. En dat is niet het enige! Kampioenteams van HSV the Eagles kunnen ook bij het IJsselhotel gehuldigd worden.

 

 

HSV the Eagles is het IJsselhotel zeer dankbaar voor haar bijdrage aan onze vereniging! Dankzij het IJsselhotel kunnen wij investeren in de jeugd en het nog mooier maken van onze vereniging.

 

 

 

Wist je trouwens dat je bij het IJsselhotel heerlijk kunt lunchen, romantisch kunt dineren, en een mooi feest kunt geven? Het IJsselhotel is ook een heerlijke locatie voor gezinnen met kinderen; het park achter het hotel biedt een leuke speelruimte en vergeet natuurlijk de IJssel zelf niet. Je bent er zo met het pondje of de fiets, dus neem eens een kijkje bij het IJsselhotel op de Worp....Het uitzicht op Deventer zal je verbazen!

 

Ijsselhotel

Terug naar nieuws..